vyroba-rusok-o-nas-vyroba

Jsme tu pro Vás již 25 let Výroba antibakteriálnych rúšok so strieborným vláknom - Slovenská výroba

Historie naší společnosti se začala psát v roce 1997

Kto jsme ?
Jsme rodinná společnost s tradicí sahající do roku 1997 působíme na celém území ČR, naším domovem je Jihočeský Kraj - České Budějovice . Specializujeme se na realizace střech na klíč, do našeho portfólia patří realizace a rekonstrukce plochých střech, šikmých střech, izoalcí, tesařské a klempířské práce, realizace pergol na míru, výrobu interiérových doplňkú ze dřeva - zábradlí, nášlapy schodú z masivu, interiérové schody na míru, naší novinkou jsou exteriérová jezírka také na míru.
Proč Střechy P.M. ?
Dobrá společnost Vám před realizací Vaší střechy poradí, která krytina se nejvíc hodí pro Vaši střechu - proto aby byla Vaše střecha trvanlivá. Spolupracujeme s top společnostmi na trhu - Weinerberger, Tondach, Bramac, KM Beta, Lindab, Stavebniny DEK.
Kolik střech jsme udelali ?
Za 23 let skušeností jsme provedli dodávku 980 000 m2 střech - objem našich prací zahrnuje - kompletní realizace plochých i šiskmých střech na klíč, rekonstrukce plochých střech, rekonstrukce šikmých střech, realizace izolací.
Postupem času jsme přidali do našeho portfolia řezbářské práce, klempířské práce a realizace interiérových jezírek na míru.

Střechy P.M. Petr Mišák

0
firma
0
let praxe
0
zhotovených střech
0
zaměstnanců
0
vize
0
společný cíl

Naše realizace